А
Агафон Руденко

Встановив і забув, все працює. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Ц
Царина Рудь

Встановив на фасаді. За час експлуатації жодних нарікань, опади не страшні. Якість картинки чудова. Все супер, рекомендую!

Відповісти
П
Панас Іванчук

Налаштував швидко, все інтуїтивно зрозуміло. Все супер, рекомендую!

Відповісти
У
Улянка Розумний

Камера сподобалась, все добре. Все супер, рекомендую!

Відповісти
С
Семен Олійник

Камера має функцію anti-glare, відблисків майже немає, картинка чітка.

Відповісти