Т
Таїсія Гавриш

Камера має хорошу оптику, відблисків майже немає, картинка чітка. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Ж
Ждан Павлов

Вбудований мікрофон записує звук якісно, чутно добре. Все супер, рекомендую!

Відповісти
С
Сергій Андрійчук

Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.

Відповісти
Б
Бенедикт Мельник

Камера надійна, працює стабільно. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
Г
Гражина Наливайко

Камера має гарні характеристики, вдень і вночі все видно. Все супер, рекомендую!

Відповісти