Камера має хорошу оптику, відблисків майже немає, картинка чітка. Все супер, рекомендую!
Вбудований мікрофон записує звук якісно, чутно добре. Все супер, рекомендую!
Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.
Камера має гарні характеристики, вдень і вночі все видно. Все супер, рекомендую!