К
Кузьма Стецюк

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Відповісти
Ц
Цвітка Рябоконь

Додаток працює добре, сповіщення приходять. Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти
Ю
Юнона Макаров

Камера працює при різних температурах, перевірено. Жодних збоїв. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Д
Денис Устименко

Камера має хороший захист, встановив просто неба, негода не страшна. Рекомендую! Все супер, рекомендую!

Відповісти
С
Світлана Тимошенко

Вбудований мікрофон записує звук якісно, чутно навіть тихі розмови.

Відповісти