В
Василина Нестерук

Відмінний варіант за свої гроші. Все супер, рекомендую!

Відповісти
В
Владислава Демянчук

Брав для об'єкта. Кутів огляду достатньо, щоб бачити все необхідне. Якість запису відмінна. Все супер, рекомендую!

Відповісти
М
Микола Гришин

Камера має слот для карти пам'яті, можна записувати без реєстратора.

Відповісти