Встановив на об'єкті. При різних температурах працює без проблем. Елементи живлення не сідають швидко. Все супер, рекомендую!
Встановив на дачі. Зимою при мінусовій температурі працює без проблем. Батарейки не сідають швидко.
Сигналізація працює вже півроку без нарікань. Датчики чутливі, але хибних спрацьовувань немає. Дуже задоволений!
Сигналізація інтегрується з відеоспостереженням, при тривозі запис відео.