С
Софія Тютюнник

Встановив на об'єкті. При різних температурах працює без проблем. Елементи живлення не сідають швидко. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Ю
Юрій Єлецький

Сигналізація надійна, працює без збоїв. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Є
Євгенія Марченко

Встановив на дачі. Зимою при мінусовій температурі працює без проблем. Батарейки не сідають швидко.

Відповісти
А
Аліна Павленко

Сигналізація працює вже півроку без нарікань. Датчики чутливі, але хибних спрацьовувань немає. Дуже задоволений!

Відповісти
О
Олександр Козак

Сигналізація інтегрується з відеоспостереженням, при тривозі запис відео.

Відповісти