Взяв для заміни старого кабелю. Новий значно краще екранований, завад немає. Дякую за якісний товар!
Прокладав в землі в гофрі. Кабель витримав, ізоляція не пошкодилась. Рекомендую для серйозних об'єктів!
Прокладав 200 метрів по вулиці. Кабель витримав і дощ, і сніг, за 3 місяці жодних нарікань. Якість на висоті!
Кабель якісний, оболонка щільна, не боїться гризунів. На горищі миші не пошкодили.
Оболонка з поліетилену низького тиску, витримує перепади температур від -40 до +70.