Брав для монтажу СКУД. Кабель м'який, зручно тягнути в гофрі, жили не ламаються. Дякую за швидку відправку!
Прокладав в землі в гофрі. Кабель витримав, ізоляція не пошкодилась. Рекомендую для серйозних об'єктів!
Прокладав 200 метрів по вулиці. Кабель витримав і дощ, і сніг, за 3 місяці жодних нарікань. Якість на висоті!
Кабель використовую щодня при монтажах. Жодного разу не підвів, якість стабільна в різних партіях.